ahcc-hpv

Ahcc ve Hpv

Gelecekten korkmayın AHCC artık Türkiye’de sloganıyla ürün Türkiye raflarında yerini almış bulunmakta. Peki nedir bu ürün. Patenti alınmış bir bileşiğin ismidir. Türkçeye çevirecek olursak aktif hektoz ilişkili bileşik anlamına gelmektedir. Daha türkçesi özel bir japon mantarından elde edilen bir ekstredir. Bu bileşik 1989 yılında Japonya merkezli Amino Up Chemical Co.tarafından bulunmuştur. Zamanla daha da geliştirilmiş olup alfa glukan içeren ve  tamamıyla bitkisel bir gıda takviyesidir.  Bazı araştırmacılar AHCC kullanmanın bağışıklığı olumlu anlamda desteklediğini ifade etmişlerdir.

30 dan fazla insan çalışması ve 100 den fazla preklinik araştırma ve inceleme ile dünyada en fazla araştırılmış bağışıklı destek ürünlerinden bir tanesidir. Ahcc ve hpv ilişkisini anlamadan önce sanırım önce hpv nedir onu öğrenmek gerekli.

HPV Nedir?

HPV (human papilloma virüs) enfeksiyonu her iki cinsiyette cinsel yolla bulaşan, yaygın hastalık olarak kabul edilmektedir. Servikal kanser dahil çeşitli kanser tiplerinin patogenezi ile yakından ilişkilidir.
Yapılan deneysel çalışmalar ürünün hpv ile ilişkili serviks kanserinin önlenmesinde rolü olabileceği tespit edilmiştir.
HPV pozitif kadınlarda 3-6 aylık oral yolla günde bir kez 3 gr AHCC hastaların yarısında virüsün kaybolmasına neden olmuştur.Interferon beta HPV nin izlenmesi için belirleyici bir faktördür. Ürüne yanıt veren hastalarda interferon beta düzeylerinde anlamlı düşüş gözlemlenmiştir.

Ahcc Ürünleri

İki tip ürün vardır biri ahcc hpv 45 kapsül

ahcc-hpv

İçinde shiitake mantarı ekstresi bulunur. Tam hidrolize edinmiş kanola yağı, hidroksipropil metil selüloz, desktrin, hacim artırıcı, alfa silo dekstrin.
0,41 g * 45 kapsül içermektedir.

Tavsiye edilen kullanım miktarı günde 3 kapsüldür.

İkinci ürün olarak da ahcc professional

İçindekiler: shiitake mantarı, hidrolize edilmiş kanola yağı,dekstrin
1 gr * 30 şase 30 gr bulunmaktadır.
Tavsiye edilen günlük alım dozu günde 3 defa 1 şase, suyla birlikte alınmalıdır.

ahcc-professional

Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz. İçerisinde bulunan maddelere karşı hassasiyet oluştuğunda ürünü kullanmayı bırakıp hekiminize başvurunuz.
Hastalıkların önlenmesi ya da tedavi amacı ile kullanılamaz. Hamilelik ve emzirme döneminde olana anneler ve herhangi hastalığa karşı ilaç kullananlar hekimlerine danışmalıdırlar. 11 yaş ve üzer kullanıma uygundur. Tavsiye edilen dozu aşmayın.Bu tür gıda takviyeleri asıl beslenmenin önüne geçemezler. Direkt güneş ışığından, yüksek sıcaklıktan ve nemden uzak tutunuz.