marincap

Marincap Balık Yağı Kapsülü Nedir ?

Marincap balık yağı etkin maddesi omega 3 balık yağı olan ve Koçak firması tarafından üretilen bir gıda takviyesi ürünüdür. Balık yağı bilindiği üzere vücudumuz için çok önemli bir besindir. Birçok hayati fonksiyonda  balık yağı koruyucu görevi üstlenmektedir. Doğal yollardan alınması gereken omega 3 ihtiyacının karşılanamaması durumunda dışarıdan takviye için kullanılan bir üründür. Kalp krizi riskini azaltması ve koleströlü düşürme noktasında yardımcı olmasından ötürü de tercih edilmektedir.

Omega 3 de Dikkat Edilmesi Gerekenler

Omega 3 e karşı alerjisi olan ya da hasiyeti olan kişiler bu ürünü kullanmamalıdırlar.  Hamile olan ya da emziren anneler doktorlarına danışmadan kullanmasınlar.

Marincap Kullanımı

Marincap kapsülü günde 3 defa ve 1 ya da 2 şer kapsül olarak tüketebilirsiniz. Fakat doktorunuz sizin için öneride bulunmuş ise doktorunuzun önerisine uyunuz.

Marincap Balık Yağı Yan Etkileri

Ürün bazen ciltte alerjik reaksiyon gösterip kaşıntı gibi yan etkiler verebilmektedir. Bu gibi durumlarda ürünü kullanmayı kesip acilen doktorunuza başvurmanızı öneririz.

Vücudumuz bu yağ asitlerini kendisi üretemez o sebeple dışarıdan takviye edilmesi gerekmektedir. En kaliteli olan yağ asitleri soğuk denizlerde bulunan balıklarda bulunmaktadır. Örneğin somon balığında bolca bulunduğu bilinmektedir. Bazen beslenme düzeninden bazen uygun ortam ve zaman olmadığından omega 3 alamadığımız durumlarda bu gibi ürünler destekçi olmaktadır.  Marincap balık yağı fiyatı da diğer ürünlere göre daha uygun olup piyasada iki çeşidi bulunmaktadır.

Çeşitleri

Marincap 60 Yumuşak Kapsül 500 mg

marincap balık yağımarincap omega 3
Omega 3 balık yağı konsantresidir. Günlük 3 adet tüketerek doğal yollardan alamadığınız balık yağı ihtiyacınızı giderebilirisiniz.
Önerilen kullanım yeri: Trigliseritler ve kolestrolün düşürülmesinde, kalp krizi riskinin azaltılmasında, kan akışının kolaylaştırılmasında, romatizmal hastalıklara karşı koruma sağlamada tedaviye yardımcı olmaktadır.

 

 

Marincap Special Yumuşak Kapsül 1000mg

marincap specialmarincap special fiyat45 adet kapsül halinde bulunmaktadır. Her bir kapsül etkin madde olarak 380 mg EPA, 200 mg DHA olmak üzere toplam minimum 720 mg omega 3 yağ asitleri içerir. Yardımcı madde olarak metilparaben sodyum, propilparaben sodyum, vitamin E ve sığır jelatini içerir.
Önerilen kullanım yeri : Marincap Special yumuşak kapsül, omega 3 yağ asitlerinin eksikliğinde tedaviye yardımcı olarak kullanılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.